Rukometaši Srbije u drugom kolu Evropskog prvenstva ostvarili su važnu pobedu protiv reprezentacije Nemačke rezultatom 30:27.
Kako navode sportski komentatori, ovo je bila najbolja partija srpskog tima u poslednjih 15 godina, a „orlovi“ su do samog kraja pokazali borbenost i timski duh.
