Rukometaši Srbije u drugom kolu Evropskog prvenstva ostvarili su važnu pobedu protiv reprezentacije Nemačke rezultatom 30:27.

Kako navode sportski komentatori, ovo je bila najbolja partija srpskog tima u poslednjih 15 godina, a „orlovi“ su do samog kraja pokazali borbenost i timski duh.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial